V kategóriách: StavebniceOd 6 rokovznačka Djeco

Puzzle gallery - Strom Abracadabra 200 dielikov

Krásne panoramatické puzzle. Pri skladaní dieťa okrem trpezlivosti rozvíja aj schopnosť pozorovania a rozlišovania detailov.

24.00 12.00 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Súčasťou balenia je plagát obrazu v reálnej veľkosti. Rozmery: balenie 35 x 14 x 7 cm, obrázok 97 x 33 cm. 200 dielikov: Strom Abracadabra. Odporúčané pre vek: od 6 rokov. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti.

Podobné produkty