Švihadlo Legler - jednorožec

S týmto švihadlom sa každé dieťa stane majstrom pohybu a môže sa tešiť na cvičenie a zábavu počas hrania. Drevené rukoväte. Dĺžka cca: 225 cm.

8.00 4.00 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Odporúčané pre vek: od 5 rokov. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti a dlhú šnúru, nebezpečenstvo udusenia a uškrtenia.

Legler - je nemecká firma, zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small foot majú označenia CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovanie. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíja ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Podobné produkty