DIY Smiešni piráti

Sada na výrobu 4 originálnych postavičiek pirátov, pozostávajúca z balónikov, nálepiek a lepenkových doplnkov ako klobúky, brady a oblečenie.

15.00 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Balónové figúrky sú nevšednou dekoráciou do izby. Sada obsahuje všetko potrebné na ich zhotovenie. Nafúknutý balón predstavuje hlavu, ktorú doplníš samolepkami a ďalšími farebnými doplnkami – každý pirát bude vyzerať inak. Balóny vsadíš do základne predstavujúcej telo. Takto si zostavíš celú figúrku. Celkovo si môžeš vyrobiť 4 pirátov s nápadnými pirátskymi klobúkmi. Odporúčané pre vek: od 4 rokov. Rozmery balenia: 26 x 20 x 3,5 cm. Upozornenie: Deti do ôsmich rokov sa môžu dusiť alebo vdýchnuť nenafúkaný balón. Vyžaduje sa dohľad dospelých. Nenechávajte nenafúkané balóny v dosahu detí. Prasknuté balóny hneď zlikvidujte. Vyrobené z prírodného latexu.

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti.

Podobné produkty