Nafukovacia lopta látková - Džungľa

Ľahučká látková lopta vyplnená balónom. Látkový obal, do ktorého vložíte balón a nafúknete. Vytvoríte tým ľahkú loptu určenú na hranie vonku aj vo vnútri. Balenie obsahuje látkový obal a 4 ks balónov.

12.00 6.00 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Priemer lopty: 23 cm. Rozmery balenia: 21 x 21 x 0,5 cm. Upozornenie: U detí mladších ako 8 rokov môže nenafúkaný balón, alebo jeho časti spôsobiť udusenie. Nutný dozor dospelej osoby. Nenafúkaný balón držte mimo dosahu detí. V prípade poškodenia ihneď zlikvidujte. Vyrobené z prírodného latexu. Látkový obal: 100% polyester.

DJECO je francúzsky výrobca hračiek, ktoré sú skvele výtvarne spracované, vtipné a jednoducho geniálne. DJECO kladie veľký dôraz na výtvarnú a estetickú stránku. Ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci, ktorí dodávajú už aj tak zaujímavým predmetom perfektný vzhľad. DJECO hračky sú zábavné, rozvíjajú fantáziu a zároveň vzdelávajú. Sortiment tvoria vysokokvalitné drevené hračky, puzzle, spoločenské a kartové hry, kreatívne sady, dekorácie, porcelán a veľa - veľa ďalších pokladov s nezameniteľným dizajnom DJECO! Pre väčšie deti nadobúdajú hry a hračky okrem krásnej ilustrácie a nápaditého spracovania aj ďalší rozmer. Hračky začnú byť vynaliezavé, tvorivé, jednoducho nadčasové. Ohromia vás svojou variabilitou, ktorá priamo podporuje kreativitu detí a bude tak ďalej a ďalej ovplyvňovať a rozvíjať ich pohľad na svet. Existuje ešte nejaká hra alebo hračka, ktorá Vás doteraz nenapadla? DJECO ju už určite vymyslelo. Hľadajte a pozorne sa dívajte, nájdete určite poklady, nové cesty a súvislosti.

Podobné produkty