V kategóriách: AutíčkaOd 3 rokovznačka Baghera

Baghera auto Legend

Šlapacie kovové auto v retro štýle. Pedále sa dajú nastaviť na tri úrovne. Spätný systém pedálovania, gumené kolesá. Odporúčané pre vek: 3-6 rokov.

219.00 109.50 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Rozmery: 80 x 40 x 50 cm. Bezpečnostné inštrukcie 1. Pravidelne kontrolujte a udržujte hlavné časti. 2. Pred použitím skontrolujte, či sú všetky matice a skrutky utiahnuté. 3. Je potrebný dohľad dospelých. Uistite sa, že každý, kto používa túto hračku, bol plne poučený pri jeho činnosti. Možný iba jediný cestujúci. 4. Táto hračka by sa mala používať opatrne a vyžaduje si zručnosť, aby sa predišlo akémukoľvek úrazu, nehode. 5. Táto hračka nemá brzdový systém. Nechoďte na strmé kopce, na schody, alebo do blízkosti vody. Nikdy nepoužívajte toto auto na nerovnom teréne, skákanie, alebo na iné kúsky. Vhodná obuv a prilba by mali byť vždy nasadené, aby sa zabránilo zraneniu. 6. Nepoužívajte na verejných komunikáciách. Nepoužívať deťmi staršími ako 6 rokov. Nedostatočná odolnosť. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.

Baghera je rodinná firma založená v roku 1999 vo Francúzsku. Zaoberá sa návrhom a tvorbou kvalitných, inovatívnych odrážadiel a pedálových automobilov pre deti. Každý model je výsledkom mnohých hodín práce. Osobitnú pozornosť sa venuje kvalite výroby a bezpečnosti detí. Všetky vozidlá spĺňajú európske normy a boli podrobené komplexnému testovaniu akreditovanými externými laboratóriami.

Podobné produkty