Magnet na stenu

5 magnetických obrázkov na nalepenie, veľký hrad, kvietok, vtáčik, motýlik a žabí princ. 20 farebných magnetiek súčasťou balenia. Balenie obsahuje dva listy s magnetickými nálepkami o veľkosti 41x46 cm. Od troch rokov.

42.00 21.00 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Upozornenie: Táto hračka obsahuje magnety, alebo magnetické súčasti, ktoré sa môžu prilepiť k sebe, alebo na kovový predmet vo vnútri ľudského tela. Môžu spôsobiť vážne, alebo smrteľné zranienia. Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, ak sú magnety prehltnuté, alebo vdýchnuté.

Bertoy - belgická firma združujúca viacero značiek. Crocodile Creek - americká značka, ktorá ponúka široký sortiment pre detičky. Hlavnou filozofiou tejto značky je ponúkať bezpečné hračky. Spoločnosť preto ponúka iba certifikované hračky, ktoré sú v súlade so všetkými platnými normami, bez obsahu nebezpečných látok. Mudpuppy - značka, ktorá ponúka krásne, kvalitné hračky zamerané na rozvoj dieťaťa od najmenšieho veku. Dizajnovo premyslené a ocenené hračky podporujú rozvoj hmatových, motorických zručností. Tiger Tribe - kreatívne, magnetické, nálepkové hračky, ktoré majú svoj príbeh. Pomáhajú rozvíjať motoriku a myslenie detí. Hračky Tiger Tribe sú navrhnuté na ľahké prenášanie. Ich kompaktný dizajn deťom umožňuje sa hrať kdekoľvek a kedykoľvek - v kaviarňach, na cestách, doma alebo kdekoľvek inde. Krooom - spoločnosť pri navrhovaní a výrobe svojich výrobkov používa prelomovú koncepciu. Produkty sú navrhované tak, aby životný štýl 21. storočia vytváral dokonalú rovnováhu medzi udržatelnosťou a vynikajúcim dizajnom. Inovatívny dizajn a prísny výrobný proces vytvárajú mimoriadne trvanlivé výrobky na báze lepenky, ktoré sú veľmi odolné a ľahké. Všetky produkty sú opatrené nepremokavou úpravou, nevyžadujú žiadne nástroje na montáž, sú 100% recyklovateľné a musia obsahovať aspoň 60% recyklovaného papiera.

Podobné produkty