Bubon - čierno biely

Bubon v čierno bielej kombinácii. Hrať na bubon je zábava, zároveň je to jednoduchý hudobný nástroj. Bubon obsahuje odnímateľný popruh a 2 paličky.

39.00 19.50 €

Tento produkt mometálne nie je skladom.

Hudba podporuje hudobné záujmy dieťaťa od útleho veku. Súčasťou bubna sú dve paličky. Materiál: drevo, plast, polyester, kov. Odporúčané pre vek: od 3 rokov. Rozmery: výška 10 cm, ⌀ 20 cm. Upozornenie: Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať v blízkosti uší, nebezpečenstvo poškodenia sluchu.

JaBaDaBaDo je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába a predáva detské drevené hračky, detský izbový nábytok a dekorácie. Škandinávsky dizajn kombinuje so zábavným a hravým srdcom s jedinečnými vzormi a súčasnými farbami. Spoločnosť je rodinný podnik založený v roku 1993 manželmi Eva a Calle. Filozofia podniku je založená na základnom koncepte; navrhnúť vysokokvalitné a zábavné produkty, ktoré podporujú vývoj detí, hravosť a predstavivosť, prinášajúc pocit zábavy a šťastia do ich malého kúzelného sveta. Všetky produkty sú navrhnuté interne a vyrábané s starostlivo vybranými materiálmi najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna.

Podobné produkty