Hrkálka so zrkadielkom - Lemur Georges

Lemur Georges má v papuli široké zrkadielko, v ktorom sa dieťa dobre vidí. Môže lemurovi úsmev opätovať, zamračiť sa na neho, vyplaziť mu jazyk ... Takisto v ňom môže pozorovať odraz okolia. Geniálne jednoduchá a vtipná hrkálka, ktorá nabáda k objavovaniu seba a okolia v interakcii s lemurom Georgom. Zrkadielko je bezpečné, nerozbitné.

12.00 6.00 €

Tento produkt je na sklade, pripravený ihneď na odoslanie.

Pod povrchom hlavičky je šuštiaci papier a vo vnútri hrkálka. Dieťa sa zabaví aj s uškami a farebnými štítkami na hlave lemura. Rozmery: 11 x 10 cm. Odporúčané pre vek: od 0 mesiacov.

Lilliputiens je belgický výrobca hračiek, ktorého je možno vystihnúť slovíčkom "zázrak"! Špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitných textilných hračiek a spoločenských hier, ktoré v sebe spájajú zábavné, výchovné a estetické hodnoty. Hračky sú navrhované dizajnérskym tímom mladých mamičiek, ktoré kladú dôraz na použitie originálnych textilných materiálov, ktoré sú úplne bezpečné pre deti už od narodenia a sú testované nezávislými externými inštitúciami. Zázračný svet Lilliputiens tvoria hračky povzbudzujúce fantáziu a zvedavosť dieťaťa. Každá z bohatej kolekcie hračiek ponúka svoje čaro a moment prekvapenia, prebúdza zvedavosť a vtiahne dieťa do svojho príbehu. Ich hračky pomáhajú deťom objavovať a spoznávať svet okolo nich. Každá z postavičiek ponúka svoj vlastný príbeh a vlastné prekvapenie. Hračky stimulujú kreativitu, rozvoj motorických zručností a jednotlivých zmyslov dieťaťa.

Podobné produkty